Ми на 100% впевнені в якості та надійності нашого товару, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами якості. Також на всю продукцію діє гарантія від виробника. Повернення товару або обмін здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Які умови для повернення товару?

 1. Товар не був у експлуатації (використанні)
 2. Товар в працездатному стані (не поламати)
 3. У вас є чек або видаткову накладну на покупку товару
 4. Збережений товарний вигляд виробу і комплектуючих
 5. Відсутні механічні пошкодження або сліди використання, присутні заводські пломби, захисні плівки, є документація, яка була в упаковці з пристроєм

На жаль є причини, за якими обмін товару або повернення коштів може бути скрутний або неможливий.

Чому мені можуть відмовити в обміні або поверненні?

 1. З дня покупки товару, який не має недоліків, пройшло більше двох тижнів
 2. Товар, який не має суттєвих недоліків, але вже не має вигляд нового товару і є якісь дефекти, що виникли з вини покупця
 3. Під час перевірки якості товару були виявлені факти, що свідчать про спробу розтину, ремонту або інших порушень гарантійного обслуговування
 4. Відсутність документа, який підтверджує купівлю товару, гарантійного талона або повної комплектації товару

У разі поломок, будь то заводський брак або неакуратне поводження, ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру для ремонту.

Контакти та адреси центрів технічного обслуговування наведені в гарантійних талонах, також можете дізнатися цю інформацію у нас, зателефонувавши по телефону або залишивши повідомлення іншим доступним способом.

Умови надання гарантії:

 1. Гарантійний ремонт проводиться при пред'явленні кінцевим покупцем повністю заповненого гарантійного талона, відповідного товарного чека і необхідно зберегти етикетку з серійним номером.
 2. У разі виявлення заводських дефектів в деталях або в збірці, якщо при використанні моделі з'явилися будь-які помітні відхилення в роботі або сторонні звуки, необхідно припинити роботу і звернутися в сервісний центр за консультацією, для запобігання майбутньої поломки.
 3. Гарантійного ремонту або заміні підлягають тільки ті частини або деталі, в яких виявлено брак.
 4. Гарантійні зобов'язання не поширюються на матеріали і деталі, які вважаються витратними в процесі експлуатації.
 5. Гарантійні зобов'язання не поширюються, якщо дефект виник внаслідок природного зносу.
 6. Гарантійні зобов'язання не поширюються на Li-Pol акумулятори.
 7. Гарантійні зобов'язання не поширюються на колекторні електродвигуни, тому що вони мають обмежений ресурс.
 8. Радіокеровані моделі класу хобі вимагають обов'язкової підготовки перед використанням у спеціалізованому сервісному центрі: наприклад, радіокеровані автомоделі вимагають настройки зазорів шестернею, перевірки наявності масла, настройки пульта управління і ще ряд обов'язкових пунктів. Надалі необхідно буде технічне обслуговування радіо моделі в спеціалізованому сервісному центрі.

Умови переривання гарантійних зобов'язань:

 1. Відсутність серійного номера, невідповідність висунутій на гарантійне обслуговування товару зазначеного на гарантійному талоні.
 2. Відсутність повної комплектації висунутого на гарантійне обслуговування товару відповідно до інструкції по експлуатації та / або заміток продавця на гарантійному талоні.
 3. Пошкодження споживачем.
 4. Наявність явних чи прихованих механічних пошкоджень, викликаних порушенням правил транспортування, зберігання або експлуатації.
 5. Якщо дефект викликаний дією вологи, високих або низьких температур, корозією.
 6. Виявлене в процесі ремонту невідповідність умовам експлуатації, що пред'являються до даного типу товарів.
 7. Пошкодження контрольних етикеток і пломб (при наявності).
 8. Наявність всередині товару сторонніх предметів, незалежно від їх природи, якщо можливість подібного не обумовлена ​​в технічній документації і в інструкціях по експлуатації.
 9. Самостійне втручання в конструкцію, ремонт та здійснення доробок.
 10. Використання несумісних вузлів, деталей, комплектуючих виробів позбавляють можливості висувати вимоги, передбачені гарантією.

Нехай всі іграшки дарують Вам і Вашим близьким тільки радість, приємні емоції і теплі спогади!

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння